Як виглядає справжня військова “диджиталізація”: ЗСУ продемонстрували навчання на черговому симуляторі від КБ “Логіка” (відео)


Тренування обслуги ЗУ-23-2 в навчальному центрі "Десна"

Тренування обслуги ЗУ-23-2 в навчальному центрі “Десна”

24.10.2021

В навчанні українських воїнів дедалі більше використовують сучасні 3D симулятори вітчизняного  виробництва.

Завдяки розробкам ТОВ “КБ “Логіка” оператори зенітної установки ЗУ-23-2 відтепер можуть проходити попередню підготовку в будь-яку пору року, у комфортних умовах та без витрати боєприпасів.

Тренажер для навчання обслуги зенітної установки ЗУ-23-2  являє собою комп’ютерно-механічний навчальний засіб, призначений для навчання та тренування обслуги (командира зенітної установки, навідника, прицільного) зенітної установки в обсязі їх функціональних обов’язків в умовах навчального класу.

Мета використання даного тренажеру полягає у формуванні та закріпленні навичок визначення цілей, наведення на цілі та виконання стрільби в умовах навчального класу. Використовується комплекс разом зі спеціальним програмним забезпеченням симуляцій бойової обстановки типу VBS-3.

“Стрільба здійснюється 23-міліміметровими імітаційними патронами. За допомогою комплексу можна знищувати, зокрема, повітряні та наземні цілі, піхоту, судноплавні засоби. На інструкторському місці розташована карта, на якій позначені бойові машини, гелікоптери тощо. Аналогів мультимедійного комплексу для навчання обслуги ЗУ-23-2 у Збройних Силах України немає”, − зазначив військовослужбовець навчального центру Олесь Писаренко.

Варто додати, що навчальний центр “Десна”, в якому встановлено тренажер,  є своєрідним “рекордсменом”, в Збройних силах України, з опанування сучасних мультимедійних комплексів і вже кілька років поспіль активно розширює свою навчально-тренувальну базу та доповнює її інтерактивними тренажерами для різних видів техніки та озброєння.

Докладніше на сторінці  defence-ua.com