Повітряні Сили вдруге за три тижні провели навчання розрахунків ЗРК “Бук”


Робота розрахунку ЗРК Бук-М1 у 41-му навчально-тренувальному центрі

09.08.2021

Головне завдання “Буків” Повітряних Сил України – прикривати наші війська від ударів армійської авіації РФ. Але скоро такі комплекси зможуть уражати й крилаті ракети “Іскандер” та російські ударні БПЛА.

Відточувати такі навики наші військовї можуть завдяки комплексному тренажеру, який розроблений та виготовлений ТОВ “Конструкторське бюро “Логіка”.

Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України дала повідомлення, що Шепетівський 11-ий зенітно-ракетний полк провів командно-штабне навчання під керівництвом начальника зенітних ракетних військ – начальника управління підготовки зенітних ракетних військ полковника Бориса Генова.

Попередні навчання за участі комплексів “Бук” відбулись 21 липня, поблизу адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Тоді, з розповіді Defense Express, розрахунки цих ЗРК тренувались прикривати наші війська та знищувати повітряні цілі ворога після проведення багатокілометрового маршу до позиції.

Зараз розрахунки українських ЗРК “Бук” відпрацьовують завдання по прикриттю з повітря наших військ від ударів армійської авіації РФ.

Але схоже, що скоро розрахунки наших “Буків” зможуть виконувати й більш складні завдання завдяки Комплексному тренажеру для навчання обслуги ЗРК БУК-М1 виробництва ТОВ “КБ “Логіка”.

Тренажер дозволяє відпрацювати роботу як усього дивізіону ЗРК, так і обслуги конкретної бойової машини в умовах масштабного нальоту, а також стрільби по високоманевреній цілі.

При цьому можна створювати масштабну динамічну і реалістичну бойову обстановку, відповідно до різних сценарів протиповітряного бою.

Детальніше: Defense Express