Збройні Сили України отримали комплексний симулятор бригадної артилерійської групи, який використовується для підготовки на Яворівському полігоні

БРАГ_Схема

12.02.2021

КБ “Логіка” розробило проект з постачання комплексного симулятору бригадної артилерійської групи (БрАГ) для Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон). З жовтня 2020 р. його почали опановувати українські військові.

Як розповів директор КБ “Логіка” Юрій Добронравін, такий симулятор дозволяє виконувати одночасне тренування всіх офіцерів БрАГ по застосуванню систем артилерії, які використовують Збройні Сили України: самохідна установка 2С1 “Гвоздика”, система залпового вогню БМ-21 “Град”, буксировані гармати Д-20, Д-30, 2А36 “Гіацинт – Б”, 2А65 “Мста – Б” та інших зразків.

На такому комплексному симуляторові БрАГ можна відпрацювати також взаємодію з артилерійською розвідкою, контрбатарейними радарами, звукометричними комплексами та безпілотними літальними апаратами.

Запропонований комплексний симулятор бригадної артилерійської групи, як і інша продукція КБ Логіка, використовує програмне забезпечення VBS3 (віртуальне бойове середовище), яке є де-факто стандартом для подібного року систем в країнах НАТО.

Використання VBS3 дозволяє поєднати вже існуючі симулятори в єдину мережу та здійснювати комбіновані тактичні навчання до ротного та батальйонного рівнів.

Детальніше за посиланням: https://defence-ua.com/