Представництво ООН в Україні

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization, FAO) — міжнародна організація під патронатом ООН діяльність якої спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду в світі шляхом сприяння розвиткові сільського господарства, поліпшення харчування і вирішення проблеми продовольчої безпеки. ФАО діє як нейтральний форум, а також як джерело знання та інформації. Допомагає країнам, що розвиваються, і країнам в перехідному періоді модернізувати і поліпшити сільське господарство, лісівництво та рибальство.

Саме за сприяння FAO, у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, – ТОВ “КБ “Логіка” розробило та поставило  у Великоновосілківський професійний ліцей, що на Донеччині, Універсальний симулятор оператора комбайна.

Сухопутні війська Збройних сил України

СВУ

Сухопутні війська Збройних Сил України — це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин логістичного забезпечення, а також бригад територіальної оборони.

Сухопутні війська Збройних сил України

Для повноцінного процесу навчання та бойової підготовки особового складу в навчальних центрах Сухопутних військ широко використовується практика застосування тренажерів та симуляторів на базі віртуальної реальності які мають змогу забезпечувати як одиночну підготовку так і колективну.

Конструкторське бюро “Логіка” є одним з підприємств, що поставляє до навчальних центрів Сухопутних  військ  як  Спеціалізоване  програмне  забезпечення  на  базі  віртуальної  реальності, так і тренажерні комплекси в цілому.

Зокрема нами було поставлено:

Навчальний центр “Десна” ім. князя Ярослава Мудрого

Десна (2)

169-й навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого  спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ ЗСУ. Зокрема забезпечують підготовку фахівців танкових, механізованих військ, ракетних військ та артилерії, військ протиповітряної оборони.

На сьогодні в Десні розгорнуто найбільший в Україні тренувальний центр, який налічує декілька десятків тренажерів танків, бойових машин піхоти, бронетранспортерів та засобів протиповітряної оборони. Конструкторське бюро “Логіка” не залишається осторонь та приймає активну участь в його створенні та модернізації.

Ми вже поставили:

Національна Гвардія України

НГ12

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від кримінальних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами – із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

Національна Гвардія України

В Національній Гвардії України широко використовується система управління тактичної ланки “Кропива” яка допомагає  об’єднувати засоби розвідки, управління та вогневого ураження різних підрозділів в єдине інформаційне поле. 

Конструкторське бюро “Логіка” приймає активну участь у модернізації та дооснащенні броньованих машин БТР та БРДМ, що знаходяться на балансі Національної Гвардії України, засобами зв’язку, автоматизації та розвідки. 

Повітряні сили Збройних сил України

Повітряні сили України — це вид збройних сил призначений для охорони повітряного простору держави, ураження з повітря об’єктів противника, авіаційної підтримки власних військ, висадки повітряних десантів, повітряного перевезення військ і матеріальних засобів та ведення повітряної розвідки.

Тому не дивно, що для підтримання постійної боєготовності в навчальних центрах та закладах освіти Повітряних сил України створена і постійно вдосконалюється матеріально-технічна база до складу якої входять і тренажерні комплекси на базі віртуальної реальності. 

Повітряні сили Збройних сил України