Парколот - система розумного паркування
РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗУМНОГО МІСТА

Smart City або “розумне місто” є концепцією сучасного міста, що завдяки впровадженню новітніх технологій, таких як 5G, інтернет речей (IoT, internet of things), штучний інтелект (AI, artificial intelligence), хмарні обчислення (cloud computing) тощо, роблять міста більш економними, екологічними та безпечними для мешканців.

Технологія власної розробки URBO.CLOUD від ТОВ “КБ “ЛОГІКА” об’єднує в собі підсистеми розумного паркінгу, безпеки та контроля доступу, що дає змогу навіть невеличкім селища, містечкам чи об’єднанням мешканців багатоквартирного будинку відчути переваги “розумного” підходу для вирішення багатьох повсякденних задач.

urbo_cloud
РОЗУМНИЙ ПАРКІНГ ТА КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

Система Парколот призначена для організації, контролю в’їзду, виїзду та перебування автомобільного транспорту на території, що охороняється.  Це може бути житловий комплекс, державна або приватна організація.

Переваги системи Парколот:

 • Простота в налаштуванні та використання вже існуючого обладнання. Система Парколот може використовувати існуючу систему відеонагляду та локальну комп’ютерну мережу.
Зручний додаток для розумного паркування
Зручний додаток для розумного паркування
 • Автоматизована система розпізнавання номерів є частиною системи Парколот.

  Система може використовувати відео потік з системи відеоспостереження або камеру планшета охоронця для автоматичного зчитування номерних знаків авто, що перебувають на території.

 • Додаткова функція відображення вільних та зайнятих паркувальних місць за допомогою аналізу відеопотока камер безпеки.
Парколот - система розпізнавання номерів
Парколот - система розумного паркування
Парколот - система розумного паркування
 • Повний функціонал необхідний для адміністрування паркінгу.

  Адміністратор системи зможе отримати виключний контроль та всю необхідну інформацію, як в цілому по паркінгу так і по кожному авто окремо.

 • Робоче місце охоронця, що реалізується у вигляді мобільного чи web додатку.

  Система передбачає налаштування необхідної кількості робочих місць охоронців, які в режимі реального часу мають змогу відстежувати стан паркінгу та контролювати заїзд та виїзд авто на та з території.