Тренувальний комплекс мотопіхотного відділення (мультимедійний тир)

Про комплекс

Тренувальний комплекс підготовки механізованого відділення є сукупністю автоматизованих робочих місць особового складу механізованого піхотного відділення з відповідними макетами озброєння й мультимедійним обладнанням, призначений для використання у навчальних центрах, які проводять підготовку мотопіхотних підрозділів. Використовується для формуванні у осіб, що навчаються  теоретичних та практичних знань з ведення бойових дії у складі мотопіхотного відділення.

Завдяки спеціально розробленому програмному забезпеченню створена можливість моделювання та відтворення принципів ведення вогню з визначених типів зброї окремих номерів мотопіхотної групи, комплексної симуляції тренувальної та бойової обстановки, наближеної до реальної а також підготовки та контролю виконання тренувальних завдань.

Склад Мультимедійного обладнання:
  • каркас кімнати тактичного простору піхотинця
  • автоматизоване робоче місце інструктора
  • автоматизоване робоче місце піхотинця
  • макет-імітатор шолома (з переговорною гарнітурною та системою позиціонування)
  • макет-імітатор автомата АК-74
  • макет-імітатор автомата кулемета РПК
  • макет-імітатор снайперської гвинтівки (з макетом снайперського прицілу)
  • комплект оснащення макету гранатомета
Комплекс надає можливість проводити тренування особового складу відділення з бойового злагодження в межах єдиного симуляційного простору у реальному часі. Вбудовані редактори надають інструкторам та керівника занять широкі можливості з підготовки тренувальних завдань: вибір типу місцевості, пори року, часу доби, налаштування дії союзних та ворожих підрозділів, які керуються штучним інтелектом.
Різновиди зброї для симулятора стрільби

Автоматизоване робоче місце інструктора

Автоматизоване робоче місце (АРМ) інструктора (керівника занять) призначене для створення ситуативної та цільової обстановки, варіантів виконання завдань навчання, інших умов і факторів, що впливають на процес підготовки. За своїм робочим місцем інструктор спостерігає за процесом виконання завдань, з можливістю динамічної зміни умов та ситуацій, а також отримує повну інформацію про дії тих, хто навчається.

АРМ інструктора складається з елементів зі складу комп’ютерного обладнання (обчислювальний блок, клавіатура, маніпулятор “мишка”, принтер, акустична система, комп’ютерна гарнітура).

Віртуальний тир
Тир123
Тир2.2.2.2
Тир1.1.1