Тренажер для підготовки обслуги мінометів

Міномет з макетами боєприпасів
Про тренажер

Комплексний тренажер з підготовки обслуг мінометів  призначений для підготовки та комплексного навчання (тренування) обслуги міномету необхідним діям під час підготовки до ведення вогню та безпосереднього ведення вогню в умовах, наближених до бойових. 

Тренажер являє собою комплект механічного та мультимедійного обладнання, елементи якого встановлюються на 120-мм міномет типу 2Б11 або М120-15 “Молот”.

В мультимедійному комплексі з підготовки обслуги мінометів, що призначений для навчання (тренування) обслуги міномету використовується візуалізація на базі віртуальної реальності в поєднанні з програмним комплексом “Кропива”.
Склад Мультимедійного комплексу:
  • Робоче місце командира міномету, яке складається з електронного планшету, макету-імітатору приладу спостереження (бінокль) та засобів зв’язку з керівником занять.
  • Робоче місце навідника, що складається з макету-імітатору прицільного пристрою (макет оптичного прицілу міномету), апаратури імітації візуальної обстановки та акустичного фону у складі екрану з проектором для відтворення місцевості, фонової обстановки, орієнтирів та точок наведення (мішене поле для ведення вогню напівпрямим наведенням, навколишній бій, звуки пострілів, розривів тощо).
  • Робоче місце номерів розрахунків до складу якого входить макет фрагменту ствола міномета для використання разом з макетами боєприпасів з можливістю установки підривника/трубки, комплектування зарядів, можливістю заряджання, виконання пострілу.
  • Робоче місце інструктора, до складу якого входять програмно-апаратне обладнання (блоки контролю установок для стрільби та органів наведення), переговорний пристрій, аудіосистема та засоби вводу/виведення даних.
Міномет з макетами боєприпасів
Робоче місце інструктора тренажеру міномет
Тренажер для тренування обслуги міномітів виробництва ТОВ КБ Логіка
Симулятор міномету