Комплекси симуляції бойової обстановки

Комплекси симуляції бойової обстановки
Про комплекс

Функціональне призначення Комплексу полягає в імітування будь-якого середовища для підвищенні якості бойової підготовки фахівців сухопутних військ (членів екіпажу танків,  бронемашин, бойових машин піхоти, бронетранспортерів, водіїв автомобілів тощо).

Програма Комплексу забезпечує:

  • формування у курсантів процедурних практичних умінь та навичок застосування військової техніки шляхом виконання практичних завдань на віртуальному тренажері
  • формування у курсантів тактичних навичок групової взаємодії в рамках єдиної тривимірної симуляції реального часу
  • проведення контролю рівня теоретичних знань, умінь та навичок, набутих курсантами шляхом виконання пакетів тестових завдань по темах

Комплекси симуляції бойової обстановки з використанням технології віртуальної реальності на базі настільних ПК використовується для тактичних тренувань, експериментів та репетицій окремих місій. Управління здійснюється за допомогою клавіатури і комп’ютерних маніпуляторів. Для більшої реалістичності занять можливе використання окулярів віртуальної реальності.

 

Комплекси симуляції бойової обстановки дозволяють проводити групові заняття в межах єдиного симуляційного простору бойової обстановки у реальному часі.

 

Конструкторське бюро “Логіка” має великий досвіт в створенні навчальних класів комплексної симуляції бойової обстановки на базі.