Тренувальні системи бойової роботи протиповітряної оборони

Робочі місця розрахунку зенітно-ракетного комплексу
Про системи 

Використання технології віртуальної реальності дозволяє створювати засоби групової та індивідуальної підготовки розрахунків систем протиповітряної оборони та інших складних комплексів військового призначення.

Тренувальні мультимедійні системи бойової роботи зенітно-ракетних комплексів БУК “М1” та С-300 призначені для тренування взаємодії і злагодження розрахунків даних комплексів без використання льотних засобів і випромінювання енергії.

Симулятори зенітно-ракетних комплексів забезпечують широкі можливості моделювання масованих ударів засобів повітряного нападу з відтворенням оперативно-тактичних і льотних характеристик, способів бойового застосування різних літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів, крилатих і протилокаційних ракет в  умовах радіолокаційного і вогневого придушення, польотів на малих і гранично малих висотах, маневрів за курсом і в великому діапазоні висот і швидкостей.

Тренувальні системи бойової роботи протиповітряної оборони можуть бути виконані як віртуальні симуляції робочих місць на touchscreen панелях, так і у вигляді повноцінних макетів, що повністю імітують роботу бойових систем.

Повнофункціональні макети та тренажери військової техніки для відпрацювання процедур та бойової роботи коштують дорожче комплексів на базі віртуальної реальності але дозволяють максимально точно відпрацьовувати тренування обслуг.

Робочі місця розрахунку зенітно-ракетного комплексу
Імітація
Динамічні робочі місця