Програмний комплекс “Кропива” перейшов на службу Збройним Силам України

23.08.2018

23 серпня представники КБ “Логіка” та волонтери передали Збройним Силам України права на користування сучасним програмним комплексом «Кропива».

Товариством з обмеженою відповідальністю Конструкторське бюро «Логіка» була проведена робота щодо розроблення програмного комплексу «Кропива», який призначений для управління артилерією в ланці батарея – взвод – гармата підрозділів ствольної, реактивної артилерії та мінометів для часткової автоматизації процесів підготовки стрільби та управління вогнем.

Програмний комплекс «Кропива» пройшов експертні дослідження, які підтвердили ефективність його застосування в Збройних Силах України. Підрозділи артилерії об’єднаних сил провели випробування даного програмного комплексу та надали схвальні відгуки.

Враховуючи потребу Збройних Сил України в програмному комплексі «Кропива», який значно підвищує ефективність дій артилерії, керівництвом компанії Конструкторське бюро «Логіка» було прийнято рішення щодо передачі Збройним Силам України програмного комплексу «Кропива», разом із усіма вихідними кодами та технічною документацію.

Посилання на джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/1073359309499992