Статичні тренажери військової техніки

Статичний тренажер механіка-водія
Про тренажери

Статичні тренажери – це комп’ютерно-механічні тренувальні засоби призначені для ознайомлення з роботою механізмів, приладами та органами керування, що знаходяться на робочих місцях  екіпажів  військової техніки, а також для проведення первинних тренувань під час руху техніки.

Конструкторське бюро “Логіка” розробляє статичні тренажери механіків-водіїв, а також командирів, навідників військової техніки.

Статичні тренажери механіків-водіїв військової техніки призначені для формування у курсантів навичок роботи з органами керування, вивчення послідовності та правильності дій механіка-водія при керуванні на початковому етапі навчання водінню, а також для проведення контроля рівня знань, набутих курсантами, шляхом виконання тестових завдань.

Статичні тренажери командира, навідника призначені для формування у курсантів навичок роботи з органами керування озброєння на робочих місцях як командирів так і навідників військової техніки на початковому етапі навчання стрільбі, а також для проведення контроля рівня знань, набутих курсантами, шляхом виконання тестових завдань.

Використання тренажерів зразків військової техніки дозволяє здобути необхідні навички в будь-який час без організації масштабних навчань на полігоні,  а також колосально зменшити витрати на закупівлю пального, боєприпасів та ремонт озброєння військової техніки.
БМП-2
Сенсорні панелі
Статичні тренажери військової техніки